O Mnie

Mlodzikowo_Fuego (167).jpg

Hej!

Nazywam się Daria Polnar i od 2013 roku pomagam moim Parom Młodym przy organizacji najpiękniejszych ślubów i wesel.

Konsultant ślubny to zawód dla osób przedsiębiorczych, mających doskonałą orientację w biznesie ślubnym, ale przede wszystkim kochających spełniać marzenia innych osób. Dokładnie te cechy opisują moją osobowość, a gdybym mogła dodać trzy kolejne, które często akcentują moje szczęśliwe Pary Młode, byłyby to: ogromne zaangażowanie, dbałość o szczegóły oraz wysokie zdolności interpersonalne.

To już dziewiąty rok mojej pracy jako dyplomowany Konsultant Ślubny. Pracy, która jest pasją. Pracy, w której poznaję cudownych ludzi i tworzę niezapomniane realizacje ślubne. To już blisko sto pięknych ślubów, tysiące kwiatowych kompozycji i weselnych toastów. Doświadczenie ma ogromne znaczenie w organizacji i koordynowaniu dnia ślubu i wesela. Warto o tym pamiętać przy wyborze wedding plannera.

Przepis na ślub został stworzony dla wszystkich przyszłych Par Młodych, dla których oprócz efektu końcowego, ważny jest drugi człowiek i zbudowanie relacji z nim. Efekt końcowy to nie tylko wszystko dopięte na ostatni guzik, piękne zdjęcia i film. To także uśmiechnięci i zadowoleni Goście, to Wasze emocje, to również setki godzin, które spędzicie ze mną na wspólnym planowaniu, video rozmowach, spotkaniach przy herbacie czy w odwiedzinach w salonach sukien ślubnych w całej Polsce.

Uważam, że szczęśliwe małżeństwo to długa rozmowa, która zawsze wydaje się zbyt krótka i z wielką przyjemnością pomogę Wam zainaugurować ten wspaniały etap Waszego nowego, wspólnego życia.

 

                                                                       Zapraszam do współpracy

                                                                                Daria Polnar