Referencje

Anastasia & Lars

Daria pomagała nam w organizacji naszego wesela, które było niemałym wyzwaniem. Wesele było polsko-niemieckie z dużą liczbą gości zza granicy, a co więcej organizowane w utrudnionych warunkach związanych z pandemią koronawirusa.

Mimo, iż wesele było przekładane aż 3 razy, Daria uczciwie i z pełnym zaangażowaniem koordynowała prace nad weselem i zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc. Z uwagą wysłuchiwała naszych oczekiwań, pomagała w wyborze zespołu czy fotografa oraz ułożeniu całego programu naszego wesela. Dzięki niej wszystko odbyło się tak jak oczekiwaliśmy. Jestem przekonana, że nie poradziłabym sobie bez niej.

Dziękujemy !

Anastazja i Lars-36.jpg

Marta & Dawid

Zdecydowanie polecam skorzystanie z pomocy Darii. Nasza wspólna historia rozpoczęła się 1,5 roku temu, kiedy poprosiłam o mocne wsparcie w organizacji wesela, które spełni oczekiwania, zarówno moje, jak i mojego już ,,małża"  (a nie było to łatwe zadanie  ). Pomimo ,,koronowej" sytuacji, Daria potrafiła przebrnąć przez każdą przeszkodę z pełnym profesjonalizmem i opanowaniem. Od samego początku rozwiewała wszelkie nasze wątpliwości oraz zawsze dawała nam możliwość spotkania/rozmowy. Przyznam też, że jej umiejętność dokonywania rzeczy niemożliwych połączona z tą całą otwartością jest wręcz ujmująca .
Nasze wesele odbyło się 19.09.2020 i było idealne . Pomoc Darii w dniu wesela była wręcz nieoceniona i pozwoliła nam zapomnieć o jakimkolwiek stresie i cieszyć się ,,naszym dniem"  . Dziękuję! 

Agata i Patryk

Na początku mój narzeczony nie był przekonany do korzystania z usług koordynatorki. Uważał, że jesteśmy w stanie wiele rzeczy zrobić sami i że to dodatkowe, niepotrzebne koszty. W związku z tym, że ten rok był tak skomplikowany i odeszło nam sporo czasu na przygotowania przez pandemie, udało mi się go namówić. Dzisiaj oboje wiemy, że była to najlepsza decyzja, a praca Darii jest warta każdej złotówki. Będziemy ją na pewno polecać wszystkim znajomym, mam też nadzieję, że dzięki tej opinii kilku nieznajomych też się zdecyduje. Bo uwierzcie mi nowożeńcy, naprawdę warto. Daria jest profesjonalistka, chciałabym tu się bardziej rozpisać, ale niestety jest ograniczona ilość znaków. Daria jest zawsze dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Naprawdę uważamy, że bez niej nasze wesele nie byłoby tak udane. Dzięki jej pomocy ten dzień był idealny, a my nie musieliśmy się o nic martwić. To wszystko sprawiło, że mogliśmy się skupić na tym co najważniejsze, żeby celebrować te chwile. Wszyscy goście również byli zachwyceni. Naprawdę brakuje mi słów żeby wyrazić nasze zadowolenie. Chcielibyśmy wszystkich bardzo zachęcić do współpracy z Daria. To naprawdę wyjątkowa osoba. DZIĘKUJEMY!

Karolina & Jarosław

Rewelacyjnie...ślub zorganizowany w 10 dni był dokładnie ślubem naszych marzeń...Pani Daria ...ciepła i przesympatyczna osoba zrozumiała nasze oczekiwania w lot i przez całą ceremonię służyła nam pomocą . Koordynacja, wszystkie gadżety i bibeloty na szóstkę ! przepiękna dekoracja stołów i sali a przede wszystkim naszej bramki weselnej... Dzięki pomocy Pani Darii mogliśmy skoncentrować się na sobie i gościach a wszystko toczyło się wg planu.... Polecam bardzo gorąco

Kamila & Emilian

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Darii przy zorganizowaniu naszego ślubu i wesela.

Współpraca od samego początku układała się wspaniale, wspólnie z Darią stworzyliśmy ślub naszych marzeń a efekt dekoracji przerósł nasze oczekiwania. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm.

Kinga & Adam

Daria to cudowna, ciepła osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i posłuży radą. Ma niesamowity zmysł artystyczny i niekończący się zapał. Dzięki niej o wiele rzeczy nie musieliśmy się martwić, a nasze wesele było naprawdę najwspanialszym dniem w życiu! Widać, że Przepis na Ślub to nie jest miejsce, w którym ktoś chce zarobić mnóstwo pieniędzy, ale to przede wszystkim prawdziwa pasja właścicielki :) Polecamy każdemu z całego serca, a Tobie Daria ogromnie dziękujemy za wszystkie spotkania, dziesiątki wymienionych wiadomości, Twoją uczciwość i dbałość o każdy szczegół, to że zawsze umiałaś nas uspokoić i podnieść na duchu, po prostu za Twoją nieocenioną pomoc :* 

Kinga i Adam

41494540_556760904780305_316345770660226
 

Magda & Mieszko

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu naszego wymarzonego i dość nietypowego wielkiego dnia. Dzięki Tobie nie zrezygnowaliśmy z naszych pomysłów już na początku. Twoje wsparcie przez cały okres przygotowań pozwoliło nam spokojnie i bezstresowo dotrwać do ślubu i uniknąć jakichkolwiek wpadek. Twoja opieka i pomoc w trakcie trwania obu imprez były bezcenne. Świadomość, że czuwasz nad wszystkim pozwoliła nam cieszyć się sobą. Organizacja i dekoracje przerosły nasze oczekiwania. 
DZIĘKUJEMY! 
Magda i Mieszko <3

Referencje | Magda&Mieszko
 

Nati & Jarek

25 maja tego roku przeżywaliśmy wyjątków dzień dla wszystkich par - ślub w ogrodzie botanicznym i przyjęcie weselne w Restauracji „Siedem Drzew”.  Piękne miejsce, wyczekiwane chwile, przygotowania... Ślub w plenerze, oprawa muzyczna, dekoracje, opanowanie gości weselnych, trzymanie ręki na pulsie w każdym szczególe, tego nie da się zrobić bez pomocy. Powodzenie takiej uroczystości zależy od wielu osób. U nas głównym koordynatorem i specem od spraw specjalnych była Daria Polnar i „Przepis na ślub”.
Dziękujemy! Mogliśmy się w pełni cieszyć „naszym dniem”🤵 Daria jest kreatywna, pomysłowa, pomocna, ale przede wszystkim DYSKRETNA 
Wysłuchuje potrzeby par, podpowiada, ale nie narzuca... Tak zwane weeding planner kojarzycie pewnie z filmów...natrętna, panicznie pilnująca każdej minuty, nerwowa i sfiksowana konsultantka, która traci magię tego dnia. Nic bardziej mylnego...Daria pilnowała każdego szczegółu ze szczególną dokładnością i zaangażowaniem będąc w cieniu imprezy. Obsługa restauracji również była zachwycona kontaktem i przepływem informacji
Chcieliśmy by nasze wesele było dopracowane, by nic nie pozostawić przypadkowi. I tak właśnie się stało  Darii można zaufać! 🧡
Bardzo serdecznie polecamy „Przepis na Ślub”
Nati&Jarek
Referencje | Nati&Jarek
 

Marta & Gerrit

Zacznijmy od tego, ze Daria jest przecudowna osoba a Przepis na Ślub to pełen profesjonalizm i zaangażowanie na 100%! Razem z mężem planowaliśmy wesele z zagranicy i nie wiem co byśmy zrobili bez Darii. Świetna organizacja, doskonale porady i uwagi, dostępność o różnych porach dnia i nocy, cierpliwość, milion pomysłów, radzenie sobie z różnymi sytuacjami... można wymieniać bez końca. Dzięki Darii nie musieliśmy się o nic martwić, zwłaszcza w dniu wesela. Było pięknie! Daria, jesteś świetna w tym co robisz, ogromnie dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłaś!

Referencje | Marta&Gerrit
 

Natalia & Kacper

Wybór Darii na konsultantkę ślubną był absolutnie najlepszym wyborem w moim życiu (poza mężem :) ). Mieszkamy w Stanach Zjednoczonych, więc organizacja ślubu w Polsce samodzielnie graniczyła z cudem... tym cudem okazał się właśnie Przepis na Ślub :) Poleciła mi ją bratowa, której wesele również było dopięte na ostatni guzik. Daria pośredniczyła we wszystkim - od wyboru tortu, poprzez wszystkie konsultacje z Pałacem Wąsowo, gdzie odbywała się ceremonia i wesele, kwiaciarnie, dodatkowe atrakcje jak fajerwerki czy ścianka do zdjęć, tworzenie menu, alkohole, podziękowania dla rodziców, zespół, fotograf, dekoracje, nawet negocjacje z księdzem! Absolutnie wszystko! Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że bez niej moje wesele po prostu by się nie odbyło! Za to dzięki niej, był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Jestem osobą wielce niezdecydowaną, a Daria potrafiła ogarnąć moje myśli, czasem niemal czytając w nich, by wydobyć dokładnie taki pomysł na ceremonię, jaki sobie wymarzyłam! Polecam ją każdemu, ręcząc obiema rękoma za najwyższą jakość usług, dyspozycyjność w dzień i w nocy (dosłownie - poprzez 6 godzin różnicy stref czasowych między nami miałam okazję się przekonać jak oddana jest swojej pracy!). Naprawdę rzadko spotyka się osobę, która naprawdę kocha to co robi i oddaje się temu z taką pasją jak Daria z Przepisu na Ślub. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci kochana za wspaniałą współpracę przez te półtora roku, wytrzymywanie ze mną i moimi wymysłami i stworzenie z nich tak bajecznej atmosfery, którą z pewnością będziemy wspominać do końca życia <3

Referencje | Natalia&Kacper
 

Kasia & Piotr

Przepis na ślub oceniamy na 6+ i polecam w 100% Pani Daria to mega profesjonalna osoba, która zawsze doradzi i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Wystrój kościoła, bukiet ślubny i wszystkie kwiatowe dodatki były takie, jak sobie zażyczyłam i wymarzyłam. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Przepisu na ślub, a Pani Daria swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniła się do tego, że Nasz Dzień był jeszcze piękniejszy. wraz z mężem serdecznie dziękujemy i POLECAMY!!!
Pozdrawiamy Kasia i Piotr 

 

Kinga & Artur

Co tu dużo mówić.. -) Dzięki Darii mogliśmy razem z mężem spokojnie cieszyć się Naszym Dniem, nie martwiąc się o nic. Daria jest wspaniałą osoba, która idealnie wpasowała się w nasze gusta. Doskonale zdawała sobie sprawę z naszych wyobrażeń związanych ze ślubem i weselem, dlatego wszystko dopracowała w najmniejszych szczegółach. Była do naszej dyspozycji przez cały okres współpracy i z cierpliwością odpowiadała na nasze pytania. Ma głowę pełną świetnych pomysłów, z których nieraz skorzystaliśmy. Szczerze polecamy i kolejny raz bardzo! bardzo! dziękujemy!! 

Referencje | Kinga&Artur
 

Roksana & Kamil

Daria brak mi słów by opisać w tej opinii jaką jesteś cudowna osobą i jaką wspaniałą wykonujesz pracę dzięki Tobie Nasz dzień był najpiękniejszy wszystkie nawet małe drobne szczegóły składały się w jedną piękna dopasowaną gustowną całość, perfekcja zaangażowanie ,ciężka praca, zrozumienie, dobra rada, wyrozumiałość, pomoc,dyspozycyjność , zawsze i wszędzie , pomysłów pełen wachlarz , piękna dusza która się mega poświęca swojej ukochanej pracy i klientom których potrafi słuchać również sercem !
Gorąco polecam poznać Daria i jej wszystkie pomysły. bardzo dziękujemy za tak pięknie zorganizowany, niezwykły dla nas dzień. dzięki Tobie zasmakowaliśmy nieba DZIĘKUJEMY !

R&K

Referencje | Roksana&Kamil